Підготовка до ЗНО

Заняття проходять кожної суботи з 16:30 до 18:00.

Зовнішнє Незалежне Оцінювання (ЗНО) з англійської мови це доволі складний іспит, і аби отримати високий результат недостатньо просто володіти англійською мовою.

Студент повинен знати особливості кожного завдання та навчитися раціонально використовувати час, відведений для їх виконання на екзамені.

Для того, щоб надати нашим студентам найактуальнішу інформацію, наш викладач здавав його особисто у цьому році, тому про всі нюанси та секретні «лайфхаки» ви почуєте з перших вуст, а також про те, які підводні камені можуть зустрітися та як не “затупити” на елементарному. 

Під час занять ми відпрацюємо навички, що допоможуть ефективно виконати всі завдання, розглянемо стратегії, які полегшать складання самого іспиту та пройдемо теми, які у програмі ЗНО. Ми будемо працювати з перевіреними матеріалами від видавництв світового рівня, а також з тестами минулих років. 

Ми рекомендуємо почати готуватися до ЗНО якомога раніше, оскільки досвід показує, що не всім вистачає 9 місяців аби повністю пройти та опанувати всю програму ЗНО під час навчання в 11 класі. Через це ми пропонуємо студентам почати підготовку вже в 10 класі та з користю використати цей час.